Cięcie laserem blach

Do największych zalet procesu cięcia laserem należy niewątpliwie doskonała jakość gotowych elementów oraz krótki czas samego procesu cięcia, co naturalnie wiąże się z obniżeniem kosztów usługi.

laserowe cięcie blach
laserowe cięcie blach

Oferujemy usługi cięcia laserem blach ze stali węglowej, nierdzewnej, aluminium, miedzi, mosiądzu, tytanu.

Dysponujemy trzema nowoczesnymi wycinarkami laserowymi światowego lidera w tej dziedzinie – firmy Trumpf: najnowocześniejszą światłowodową maszyną TruLaser 5030 Trudisk, oraz dwiema wycinarkami Trulaser 3030.

Bardzo wysoka wydajność wykonywanych elementów pozwala na krótką realizację nawet wymagających zleceń. Dzięki zwielokrotnionemu parkowi maszynowemu zapewniamy ciągłość dostaw w ustalonych terminach wykonania.

Gwarantowana przez producenta naszych maszyn wysoka dokładność wykonywania poszczególnych elementów pozwala na znaczne zawężanie tolerancji, dzięki czemu w wielu przypadkach można uniknąć dalszej obróbki, np. skrawaniem.

Dysponujemy zaawansowanym oprogramowaniem pozwalającym na maksymalne upakowanie elementów na poszczególnych arkuszach blach, dzięki czemu uzyskiwana jest istotna oszczędność w wykorzystaniu surowców.

Przyjmujemy do realizacji zarówno zlecenia wielkoseryjne, jak i jednostkowe. Wysoko wykwalifikowana kadra doradzi wybór najlepszej technologii, pomoże w projektowaniu i optymalizacji.

Nasze możliwości cięcia techniką laserową:

– zakres roboczy 3000×1500 mm

– maksymalna grubość materiału
             – stal węglowa        25 mm

             – stal nierdzewna  20 mm

             – aluminium             25 mm

             – tytan                        3 mm

             – miedź                      8 mm

             – mosiądz                  8 mm

            

Jak wygląda realizacja usługi cięcia blach?

Wykonujemy usługi cięcia laserem blach z materiału własnego lub powierzonego. Posiadamy na stanie magazynowym ponad 200 ton blach różnego gatunku i grubości, które składujemy w automatycznym magazynie. Załadunek odbywa się za pomocą suwnicy wyposażonej w ssawki podciśnieniowe, co zapewnia, że arkusze nie ulegają uszkodzeniu typu zarysowanie czy pofałdowanie.

Warto podkreślić, że nasz proces produkcji laserowego cięcie blach podlega ścisłej kontroli jakości oraz obiegowi dokumentów, co jest zgodne z normami ISO 9001/2015. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że oferowane przez nas usługi cięcia laserem blach są realizowane na najwyższym poziomie. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego i precyzyjnego cięcia laserem blach, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom.

 Cięcie laserem blach – FILMY

https://youtu.be/gb3NKSTKczA
https://youtu.be/MDDZhi4zvd4