Cięcie wodą

Cięcie metalu wodą 

oferujemy usługi cięcia strumieniem wody ze ścierniwem nowoczesną wycinarką uznanej firmy WaterJet Sweden z zaawansowaną pompą wysokociśnieniową KMT.

Nasza technologia pozwala na cięcie dowolnego typu materiałów, od stali, aluminium, tworzyw sztucznych po szkło niehartowane, gumę, ceramikę, kamień czy drewno.

Zaimplementowana w naszej maszynie pięcioosiowa głowica tnąca pozwala nie tylko na cięcie 2D, ale również wykonywanie obróbki z ukosowaniem 3D.

Parametry robocze:

  1. Wymiary stołu roboczego do cięcia – 4000 x 2000 mm
  2. Maksymalna grubość cięcia materiałów – 200 mm
  3. Nasza maszyna osiąga bardzo wysokie ciśnienie, sięgające aż 4100 bar, co pozwala na uzyskanie imponujących prędkości cięcia. Dzięki rozbudowanemu modułowi sterującemu jesteśmy w stanie dostosować precyzję cięcia do oczekiwań naszych klientów.

Wykonujemy zarówno zlecenia seryjne jak i jednostkowe.

Nasza produkcja podlega stałemu nadzorowi i jest zgodna z normami ISO 9001/2015, co gwarantuje, że dostarczamy usługi na najwyższym poziomie jakości. Jeśli szukasz profesjonalnych usług cięcia wodą, to jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Skorzystaj z naszych usług cięcia wodą i przekonaj się o naszej precyzji i jakości wykonania.