Gięcie blach

Jako uzupełnienie procesów cięcia oferujemy technologię gięcia detali metalowych prasami krawędziowymi. Dysponujemy trzema krawędziarkami sterowanymi numerycznie firmy ERMAK.

Oto kilka kluczowych parametrów naszego procesu gięcia blach:

– maksymalna grubość materiału giętego – 15mm

– maksymalna długość materiału giętego – 3000mm

– Siła nacisku, którą osiągamy w procesie gięcia, sięga aż do 320 ton, co zapewnia skuteczność i efektywność tego procesu.

Nasze krawędziarki są wyposażone w komputerowe sterowanie oraz automatyczne osie zderzaków, które pozycjonują gięte detale z niezwykłą precyzją. To gwarantuje wysoką dokładność i powtarzalność wykonanych elementów, niezależnie od ich złożoności.

Dodatkowo, nasz automatyczny system korekcji ugięcia strzałki umożliwia precyzyjne wykonywanie gięć nawet w przypadku długich elementów, co jest istotne w produkcji bardziej skomplikowanych elementów.


Komputerowe sterowanie i automatyczne osie zderzaków pozycjonujące gięty detal gwarantują wysoką dokładność i powtarzalność wykonywanych elementów.

Automatyczny system korekcji ugięcia strzałki pozwala na precyzyjne wykonywanie gięć długich elementów.

Dzięki rozbudowanemu i w sposób ciągły doposażanemu magazynowi stempli i matryc jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane elementy.

System kontroli jakości ISO 9001/2015 czuwa nad prawidłowością procesu produkcyjnego.