Cięcie laserem blach

Cięcie laserem blach

Do największych zalet procesu cięcia laserem należy niewątpliwie doskonała jakość gotowych elementów oraz krótki czas samego procesu cięcia, co naturalnie wiąże się z obniżeniem kosztów usługi .

 

 

Oferujemy usługi cięcia laserem blach ze stali węglowej, nierdzewnej, aluminium, miedzi, mosiądzu, tytanu.

Dysponujemy trzema nowoczesnymi wycinarkami laserowymi światowego lidera w tej dziedzinie – firmy Trumpf: najnowocześniejszą światłowodową maszyną TruLaser 5030 Trudisk, oraz dwiema wycinarkami Trulaser 3030.

Bardzo wysoka wydajność wykonywanych elementów pozwala na krótką realizację nawet wymagających zleceń. Dzięki zwielokrotnionemu parkowi maszynowemu zapewniamy ciągłość dostaw w ustalonych terminach wykonania.

Gwarantowana przez producenta naszych maszyn wysoka dokładność wykonywania poszczególnych elementów pozwala na znaczne zawężanie tolerancji, dzięki czemu w wielu przypadkach można uniknąć dalszej obróbki, np. skrawaniem.

Dysponujemy zaawansowanym oprogramowaniem pozwalającym na maksymalne upakowanie elementów na poszczególnych arkuszach blach, dzięki czemu uzyskiwana jest istotna oszczędność w wykorzystaniu surowców.

Przyjmujemy do realizacji zarówno zlecenia wielkoseryjne, jak i jednostkowe. Wysoko wykwalifikowana kadra doradzi wybór najlepszej technologii, pomoże w projektowaniu i optymalizacji.

Nasze możliwości cięcia techniką laserową:

– zakres roboczy 3000×1500 mm

– maksymalna grubość materiału
             – stal węglowa        25mm

             – stal nierdzewna  20mm

             – aluminium             25mm

             – tytan                        3mm

             – miedź                      8mm

             – mosiądz                  8mm

            

             Wykonujemy usługi Cięcia laserem blach o zarówno z materiału własnego jak i powierzonego. Posiadamy na stanie magazynowym ponad 200 ton blach różnego gatunku i grubości.

Blachy składujemy w automatycznym magazynie, załadunek następuje za pomocą suwnicy wyposażonej w ssawki podciśnieniowe. Dzięki temu arkusze nie ulegają uszkodzeniu typu zarysowanie czy pofałdowanie.

             Obieg dokumentów i kontrola jakości poddawane są ciągłemu nadzorowi ISO 9001/2015.

 

 Cięcie laserem blach – FILMY